Logo

Objednání bezplatného zasílání informací

Tato stránka je určena všem uživatelům nabízeného programového vybavení, kteří si zde mohou "objednat" bezplatné zasílání (respektive zrušit bezplatné zasílání) aktuálních novinek (inovací šířeného programového vybavení) nebo informačních bulletinů elektronickou cestou pomocí internetu přímo do své poštovní schránky.

UPOZORNĚNÍ !

  • V případě, že jste jste si nainstalovali "Průvodce ekonomickými programy", můžete využívat uloženou databázi informací obsahující provedené inovace šířeného prgramového vybavení od roku 1998 v členění podle jednotlivých programových modulů. Informace je možno najít po stisku tlačítka  Spustit  (pro spuštění "Doplňkových funkcí") na záložce "Novinky".
  • Popis inovací šířeného programového vybavení mou firmou za poslední tři měsíce je dle jednotlivých programových modulů uložen ve formě "stránky" na této adrese. (Zmíněná "stránka" je automaticky aktualizována při uložení příslušné informace do datové oblasti firemních "www" stránek.)

Nejprve zadejte své identifikační údaje.

Všechny tři následující údaje jsou povinné a je nutné je zadat v souladu s údaji, které byly uloženy (respektive budou uloženy při prvním přihlášení) do databáze uživatelů pro zasílání informací elektronickou cestou.
Nezapomeňte na závěr níže uvedeným tlačítkem Odeslat formulář

Uživatel Zadejte svoje jméno a příjmení, pod kterým se budete nadále přihlašovat pro aktualizaci parametrů pro "zasílání informací".
Heslo Zadejte svoje heslo, pod kterým se budete nadále přihlašovat pro aktualizaci parametrů pro "zasílání informací".
E-mail Zadejte svoji elektronickou adresu (e-mail), na kterou chcete provést zasílání informací Robotem.


V této části si můžete vybrat informace, které Vám budou "robotem" pravidelně zasílány (po jejich uložení do příslušné datové oblasti).

Po vyplnění a odeslání formuláře bude Váš požadavek zpracován a požadované informace Vám budou automaticky zasílány "robotem" ihned po jejich zveřejnění na Vámi zadanou e-mailovou adresu.

  • Máte-li zájem o zasílání informací toho kterého typu, označte volbu "Přihlásit" (pro aktuální skupinu) ve sloupci Zasílání.
  • Nemáte-li již zájem o zasílání informací daného typu, označte volbu "Odhlásit" (pro aktuální skupinu) ve sloupci Zasílání.

Objednávám (ruším) bezplatné zasílání aktuálních novinek a informací.
Zasílání Skupina (typ) zasílaných informací
Přihlásit
Odhlásit
Informační bulletin o šířeném programovém vybavení (je vydáván podle aktuální potřeby provedené aktualizace šířeného programového vybavení)
Přihlásit
Odhlásit
Mimořádný informační bulletin o šířeném programovém vybavení (je vydáván podle aktuální potřeby aktualizace šířeného programového vybavení)
Přihlásit
Odhlásit
Informace o provedeních aktualizacích a inovacích šířeného programového vybavení (je vydáno po provedené aktualizaci nebo inovaci šířeného programového vybavení)

Prohlášení :
Stiskem tlačítka "Odeslat formulář" potvrzuji svůj zájem odebírat (ukončit odběr) aktuálních novinek a informací (dle výše uvedených parametrů), které byly umístěny do příslušných datových oblastí firemních "www" stránek v souladu s příslušnými ustanoveními zákona číslo 480/2004 Sb.

     

 

Nahoru


Zasílání informací elektronickou poštou pomocí "robota"

Další možností, jak získat informace uložené v datových oblastech systému "BBSky", je odeslání příkazů pro "robota" na adresu . Pomocí tohoto robota je všem uživatelům umožněn přístup jak k uloženým informacím v jednotlivých datových oblastech systému "BBSky" tak i instalačním souborům zakoupeného programového vybavení.

Odeslání elektronické pošty

Nahoru


Prohlášení o ochraně soukromí

Firma Stanislav VANÍČEK se zavazuje zajistit bezpečnost Vašich údajů. Vámi poskytnuté údaje nebudou zveřejňovány, prodávány ani předávány třetím osobám. Budou použity výhradně pro potřeby firmy Stanislav Vaníček a pro vyřízení Vašich objednávek a požadavků.


Poslední změna: 3. února 2013
© 2013   Stanislav VANÍČEK
Stanislav VANÍČEK
prodej ekonomického software
vývoj software na zakázku
služby výpočetní techniky